fbpx

Mastermind, czyli Grupa Wsparcia…

Dzięki energii ludzi i wzajemnej motywacji naprawdę możemy wspólnie osiągać więcej. Doświadczyłam tego w biznesowej grupie mastermind i wyniosłam z tej grupy wsparcia ogrom korzyści.  Teraz sama tworzę takie grupy dla kobiet, aby każda           z nich mogła realizować ważne dla siebie cele. 

Jak to działa?

Mastermind do grupa, która regularnie się spotyka przez określony czas. Mój autorski mastermind jest dedykowany na realizację miesięcznego celu. Ustalamy na początku cel, który jest ważny dla każdej uczestniczki indywidualnie. Od pierwszego spotkania wspieramy się, aby osiągnąć to, co zamierzałyśmy. Podczas spotkania każda z Was ma czas na przedstawienie swojego wyzwania, sposobów realizacji i otrzymuje też od innych kobiety nowe pomysły w jaki sposób cel zrealizować. To właśnie jest siła kreatywnej grupy i tworzenia dla siebie nawzajem środowiska wzrostu. Jest to szczególnie potrzebne kobietom, bo sama doświadczałam braku wsparcia podczas moich działań od tych, na których mi zależało. 

Możesz się przyłączyć. Każdy miesiąc jest dobrym początkiem, a zrealizowanie  ważnego dla Ciebie celu w miesiącu naprawdę doda Ci skrzydeł. 

Służę doświadczeniem i wsparciem – cotygodniowe spotkania on-line, dedykowana grupa wsparcia na FB, możliwość indywidualnych konsultacji.

Co zyskasz:  krąg kobiet, które będę Cię motywować do działania i cieszyć z Twojego sukcesu. Poznasz nowe osoby i kto wie… Może połączycie siły i stworzycie coś wartościowego? Będziesz uczestniczyła w burzy mózgów i za każdym razem wyniesiesz ze spotkania nową perspektywę dotyczącą Twoich działań. 

 

DOŁĄCZYSZ do naszej społeczności?