fbpx

Sposoby na zarabianie po mojemu…

Mam odwagę mówić jak było i jest naprawdę… Przed urodzeniem dzieci czułam pełnię obfitości. Miałam takie swoje powiedzenie, że jak wydaję, to dwa razy do mnie wraca… I tak było!  Po urodzeniu dzieci miałam ciągły ścisk w żołądku,  że nie mam odłożonych pieniędzy na koncie. Kręciłam się w kółko. Zależność finansowa od męża też nie robiła mi dobrze. Choć wkładałam tyle pracy, nie widziałam efektów finansowych… No i przyszedł moment, że trzeba było coś z tym zrobić. Stanęłam w prawdzie przed samą sobą, przyznałam się, co nie działa i wiedziałam, że teraz z uważnością na siebie mimo strachu, który czasem się pojawia,  mam ułożyć    w życiu na nowo to, co niepoukładane…

 

Wkręcona w nieruchomości

Zaczęło się parę lat temu od przeglądania kolorowych magazynów z pięknie zaprojektowanymi wnętrzami. Po dwuletnim obserwowaniu rynku przyszedł czas na odważną decyzję związaną z inwestycją. Szukam też rozwiązań związanych z podnajmem.

Kolejne wyzwania przede mną. I chętnie się podzielę tym, czego doświadczam i czego się uczę. 

Wraz z Lekarzami Nieruchomości i Edytą Głowacką, która zrobiła ponad 20 flipów na rynku krakowskim (znalazła mieszkanie, wyremontowała i sprzedała z zyskiem) szukamy kobiet, które chcą z nami inwestować. 

Marketing społecznościowy

Ten rodzaj pracy daje tyle możliwości, że potrzebowałam paru latu, aby podjąć decyzje i zacząć odpowiedzialnie działać.  Biznes. który nauczył mnie bycia sobą.  Biznes, który uczy budowania ludzi, aby osiągali swoje cele i realizowali marzenia, ale daje też coś bardzo wartościowego. Wiarę w siebie samego, poczucie sprawczości i efekty w postaci finansowej. Moją motywacją było zarobienie dodatkowych pieniędzy. Nie wiem jaka jest Twoja motywacja – mam nadzieję, że dałam się na tyle poznać, że będziesz chciała porozmawiać i zaufasz procesowi w dążeniu do osiągania stabilności finansowej.

Na koniec zdradzę Ci tajemnicę. Na co dzień pracuję jako doradca zawodowy i biznesowy. Prowadzę też szkolenia. Są to prace projektowe, które, gdy się kończą pozwalają mi na znalezienie przestrzeni na dodatkowe działanie.  Ale oznacza to też, że nie mam stałych miesięcznych dochodów jak na etacie…

I właśnie ta moja tajemnica – te nieregularne wpływy były moim największym motywatorem do znalezienia paru źródeł dochodu. Myślisz, że mogę spać spokojnie i wystarcza na wszystko? No nie, wystarcza dla mnie i dla dzieci, ale to jeszcze nie ten poziom, który zagwarantuje mi dochód pasywny.  To jest właśnie ta droga, którą podążam i jeżeli chcesz iść ze mną razem – Zapraszam.

Moje motto –  współpracujmy, aby mnożyć, a potem tym pomnożonym się podzielmy!